תבנית וורדפרס BeitRTL היא תבנית חכמה, יצירתית ומסוגננת עם עיצוב מודרני ונקי, המשלבת אסתטיקה גבוהה עם עושר תכונות וגמישות עיצובית.
התבנית מתאימה לפיתוח אתרים עסקיים ואתרי קומרס קטנים ובינוניים.

BeitRTL היא תבנית וורדפרס חכמה וידידותית המבוססת על בוטסטראפ מבית טוויטר (הפריימוורק העוצמתי והפופולרי ביותר ל- HTML, CSS ו- JS לפיתוח פרויקטים רספונסיביים לדסקטופים ולניידים ברשת), פנל מינהלה חכם, פונטי גוגל ו- Font Awesome.
ב- BeitRTL תמצאו תבניות עמוד הכוללות תבנית ייעודית עבור עמוד הבית (מרובת איזורים/מיקטעים), סרגל צד ימין , סרגל צד שמאל, רוחב מלא (תבנית ברירת מחדל לדף), דף ריק עם קונטיינר, ריק ללא קונטיינר, ריק עם קונטיינר נוזלי, קונטיינר נוזלי ועוד…

מאפיינים נוספים של בית RTL: מינהלת תבנית חכמה עם יכולת שינוי נרחבת של עמוד הבית ועל מראה האתר, אזור כותרת תחתונה עם ווידג'טים, תאימות לווקומרס, תאימות ל-Contact Form 7, תמיכה ב- Jetpack, תאימות ל-Visual Composer, ותאימות ל- Elementor.

תבנית אלף RTL מתאימה בקלות לצרכי כל סוג של אתר אינטרנט כגון פורטפוליו, אתר חברה יצירתי, אתר לעסק קטן או בינוני, אתר מבוסס מוצר או ליין מוצרים,אתר קניות ועוד ..

BeitRTL מאפשרת לכם להרכיב את עמוד הבית היצירתי שלכם עם 5 סליידרים שונים ו-13 איזורים/מיקטעים לבחירה, נוסף ל- 10 ערכות צבעים מרהיבות.